В Умані почали наносити нову дорожню розмітку на проблемних пішохідних переходах

В Умані почали наносити нову дорожню розмітку на проблемних пішохідних переходах.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

Як зазначила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, з метою забезпечення руху пішоходів у місцях, де розташовані некеровані пішохідні переходи та на найбільш небезпечних переходах, наносять двокольорову “зебру”.

Таку розмітку водії помічають як вдень, так і вночі навіть здалеку.

Все робимо для безпеки мешканців міста, каже голова міськради.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів