В Умані почали наносити нову дорожню розмітку на проблемних пішохідних переходах.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
Як зазначила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, з метою забезпечення руху пішоходів у місцях, де розташовані некеровані пішохідні переходи та на найбільш небезпечних переходах, наносять двокольорову “зебру”.
Таку розмітку водії помічають як вдень, так і вночі навіть здалеку.
Все робимо для безпеки мешканців міста, каже голова міськради.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




