В Умані оштрафували двох “паліїв” сухої трави

У Черкаській області правоохоронці разом з рятувальники й надалі виявляють паліїв рослинності.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС у Черкаській області.

Відомо, що в Уманському районі було виявлено на місці двох осіб, які палили гілля та траву.

Рекомендуємо

Зокрема, йдеться про дві територіальні громади – Монастирищенську та Паланську. Саме там двоє місцевих мешканців, чоловік та жінка, випалювати залишки трави. Такими діями вони могли спричинити масштабну пожежу, котра могла загрожувати життю та здоров’ю населення та тварин.

Рятувальники склали на них адмінпротоколи за ст. 77-1 КУпАП (самовільне випалювання рослинності).

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів