В Умані мешканці значно підвищили пожежонебезпеку через спалення трави

В Умані мешканці значно підвищили пожежонебезпеку через спалення трави.

Про це повідомляє Уманська комунальна варта, пише Умань24.

Мешканці міста зараз активно спалюють траву та листя, через що постійно виникає небезпека виникнення пожежі, особливо у приватних будинках.

Рекомендуємо

КП “Комунальна варта”, яка патрулює місто, у випадку виявлення таких вогнищ, складає адмінпротокол на правопорушника та проводить роз’яснювальну роботу.

ДСНС також наголошує про небезпечність спалювання трави та листя, а також побутового сміття.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів