В Черкаській області ДСНС до 26 липня оголосило надзвичайну пожежну небезпеку через спеку та засуху.
Про це інформує ДСНС в Черкаській області, пише Умань24.
Через шалену спеку, яка трималася майже 2 тижні, в Умані та області зараз існує чудове підґрунтя для самозаймання. По-перше, це суха трава та сухостій. По-друге, це купи сміття та стихійні сміттєзвалища, які постійно тліють та можуть будь-якої миті запалати.
Крім того, місцеві порушують заборону на відвідування лісів та розводять вогнища, а також порушують заборону сухостою.
Через усі ці фактори в області постійно палає то ліс, то поля з врожаєм, то приватний сектор зі сміттєзвалищами.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




