В Умані мешканці провулка Калиновий пошкодили водопровідну мережу й залишилися без води.
Про це повідомила Уманська міська рада, пише Умань24.
Наразі відомо, що мешканці провулка Калиновий без дозволу розпочали земельні роботи, вийнявши для цього екскаватор. Не маючи будь-яких дозвільних документів від комунальників, а також не маючи інформації про існуючи комунікації, екскаватор пошкодив труби.
Рекомендуємо
Тепер жителі провулка залишилися без води. Водоведення буде відновлено тільки після того, як вони самостійно за власні кошти відремонтують пошкоджену ділянку труб.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




