Уманські юніори вибороли призові місця на Всесвітній Гімназіаді з боксу в Бразилії.
Про це повідомила Уманська міська рада, пише Умань24.
Чемпіонський титул та золоту медаль виборола Софія Лягоцька з м. Умань.
Рекомендуємо
Ще один вихованець Уманської ДЮСШ та Б.К. «АРЕС» – Тимофій Сидорук посів третє місце та отримав бронзову медаль.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм нових успіхів!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




