Ексчемпіон Василь Ломаченко вирішив повернутися на ринг

Сьогодні 13 травня стало відомо, що Василь Ломаченко повертається у професійний бокс.

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях вирішив відновити кар’єру після паузи.

Про це заявив авторитетний журналіст та інсайдер Майк Коппінджер. За його словами, 38-річний українець не збирається остаточно залишати ринг після завершення співпраці з Top Rank і вже планує повернення восени цього року.

Повідомляється, що Ломаченко не має наміру проводити проміжні чи рейтингові поєдинки. Український боксер хоче виходити лише проти найсильніших суперників.

Рекомендуємо

Нагадаємо, у червні 2025 року Василь Ломаченко оголосив про завершення професійної кар’єри.

Українець є дворазовим олімпійським чемпіоном — золоті медалі він здобув на Олімпійських іграх 2008 та 2012 років. За час виступів на професійному рингу Ломаченко провів 21 бій, у яких здобув 18 перемог, 12 із них — нокаутом, а також зазнав 3 поразок.

Свій останній поєдинок Василь провів у травні 2024 року. Тоді він нокаутував австралійця Джорджа Камбососа та став володарем поясів IBF та IBO у легкій вазі.

У різні роки Ломаченко також володів чемпіонськими титулами WBO у напівлегкій вазі (2014-2016), WBO у другій напівлегкій вазі (2016-2018), а також поясами WBA та WBO у легкій вазі (2018-2020).

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів