Уманські боксерки здобули медалі на Чемпіонаті України

Юні спортсменки з Умані продемонстрували відмінну майстерність і бойовий дух на національних змаганнях. Представниці боксерського клубу  “Арес” та Уманської ДЮСШ – Анастасія Коваленко та Анастасія Желаду – показали чудові результати та повернулися додому з нагородами.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Міський голова Ірина Плетньова привітала боксерок зі значущими здобутками та висловила вдячність їхнім наставникам – Володимиру Петриченку, Володимиру Кабанову, Дмитру Видрику, Сергію Швецю та Віталію Лозанюку – за професіоналізм, наполегливу роботу й підтримку молодих талантів.

Рекомендуємо

“Бажаю нашим чемпіонкам нових досягнень, міцного здоров’я та невичерпної енергії. Нехай кожен двобій приносить вам перемоги, а всі труднощі стають лише сходинками до успіху!” – зазначила Ірина Плетньова.

Умань і надалі залишається містом, що виховує перспективних спортсменів, які гідно представляють його на всеукраїнській арені.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів