Уманська прокуратура через суд хоче повернути “Лебедине озеро” громаді

Уманська окружна прокуратура подала позов, щоб повернути у власність громади водний об’єкт “Лебедине озеро”, який, на думку правоохоронців, був переданий в оренду з порушенням закону.

Про це поінформували в Черкаській обласній прокуратурі, пише Умань24.

Мова йде про заказник місцевого значення “Лебедине озеро”, що розташований у межах Жашківської громади. Його створили ще у 1983 році, однак згодом водойму площею близько 200 гектарів здали в оренду одному з підприємств для ведення рибного господарства. Прокуратура наголошує: така діяльність суперечить меті функціонування заповідного об’єкта.

Рекомендуємо

У зв’язку з цим прокурори звернулися до Господарського суду Черкаської області, вимагаючи розірвання незаконної оренди та повернення озера у користування громади. Наразі триває розгляд справи.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів