До Умані надійшла сумна, але водночас горда звістка. Указом Президента України за надзвичайну відвагу та самовідданість у боротьбі за свободу і незалежність нашої держави бійця 3-ї окремої штурмової бригади Сергія Миколайовича Щербатюка посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Відзнаку рідним Героя вручив командир 3-ї ОШБр, відомий військовий і громадський діяч Андрій Білецький. Ця нагорода — не просто формальний жест, а визнання життєвого подвигу, що заслуговує найвищої поваги.
Сергій Щербатюк був не лише військовослужбовцем, він став символом незламності українського духу, що щоденно захищає нашу землю, інколи ціною власного життя. Його ім’я назавжди залишиться в історії героїчного спротиву українського народу проти агресії.
Уманська громада вшановує пам’ять Героя та схиляє голови перед його самопожертвою. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав життя за мирне майбутнє України
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




