У вечорі в Умані та області знову обмежать доступ до електрики бізнесу та промисловості.
Про це інформує НЕК “Укренерго”, пише Умань24.
Наразі відомо, що кризова ситуація в енергогалузі України зберігається й знову використовують постачання електроенергії з Європи.
Рекомендуємо
Тому сьогодні 19 квітня з 18:00 до 22:00 буде знову використано графіки обмежень для бізнесу та підприємств промисловості.
Для населення жодних обмежень не буде, але НЕК “Укренерго” просить населення дбайливо споживати електрику та зменшити навантаження на систему у пікові години.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




