У ФК “Вікторія” з’явився новий нападник з Умані

У ФК “Вікторія” з’явився новий нападник з Умані — Володимир Здирко.

Про це повідомляє ФК “Вікторія” на свому сайті, пише Умань24.

До цього моменту Володимир Здирко грав за ФК “Скорук” з Дніпропетровської області, а тепер перейшов до ФК “Вікторія” з Сумської області.

Рекомендуємо

Тепер він гратиме у I лізі ПФЛ у цьому сезоні.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів