Національна служба здоров’я України поновила виплати трьом медичним установам Черкаської області. Як з’ясувалося, призупинка фінансування не стосувалася забезпечення пацієнтів медикаментами.
Про ситуацію розповіли в адміністраціях самих лікарень, пише Умань24.
Що сталося
НСЗУ тимчасово зупинила виплати таким закладам:
- КНП “Городищенське медичне об’єднання”;
- Уманська психіатрична лікарня;
- Звенигородська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування.
Причиною вказували низькі витрати на медичні вироби на одного пацієнта, що могло свідчити про порушення умов договору.
Втім, наразі всі три установи знову отримують фінансування.
Городищенська лікарня
У медичному об’єднанні з Городища пояснили, що не встигли надати звітність через непорозуміння.
“Ми просто не помітили листа — він мав інформаційний характер і не вимагав відповіді. Через це і не подали звіт вчасно”, — пояснив директор лікарні Віталій Гейко.
Після моніторингу та надання пояснень кошти лікарні повернули.
Уманська психіатрична лікарня
В установі припустили, що непорозуміння сталося через технічні труднощі зі сторони НСЗУ.
“Ми подали документи, але у НСЗУ не змогли відкрити файли. Тому нас помилково внесли до переліку лікарень без пояснень. Згодом це виправили і відновили фінансування”, — повідомили в адміністрації лікарні.
Звенигородська багатопрофільна лікарня
Керівник Звенигородської лікарні Вардан Айрапетян зазначив, що мова йшла про технічну помилку.
“Виплати фактично не припинялись. Це була технічна проблема, ймовірно — з боку НСЗУ. Ми все швидко з’ясували і надали необхідну інформацію”, — сказав він.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




