Сьогодні в Умані попрощалися з ще одним загиблим Героєм

Сьогодні 10 вересня в Умані попрощалися з Олегом Оськіним, який загинув під час ракетного удару по Інституту зв’язку в Полтаві 3 вересня.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Нагадаємо, що 3 вересня ворог спрямував дві балістичні ракети Іскандер -М у навчальний корпус Інституту зв’язку в Полтаві, в результаті чого загинуло 55 осіб та 327 було травмовано.

Рекомендуємо

На жаль одним із загиблих виявився воїн-захисник з Умані Олег Валерійович Оськін.

Вічна Слава Герою!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів