Сьогодні 10 вересня в Умані попрощалися з Олегом Оськіним, який загинув під час ракетного удару по Інституту зв’язку в Полтаві 3 вересня.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Нагадаємо, що 3 вересня ворог спрямував дві балістичні ракети Іскандер -М у навчальний корпус Інституту зв’язку в Полтаві, в результаті чого загинуло 55 осіб та 327 було травмовано.
Рекомендуємо
На жаль одним із загиблих виявився воїн-захисник з Умані Олег Валерійович Оськін.
Вічна Слава Герою!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




