Сімох порушників візового режиму з Молдови затримали в Умані

Сімох громадян Молдови, які порушили умови перебування в Україні, виявили в Умані. Їх притягнули до адміністративної відповідальності та зобов’язали покинути країну.

Про це інформує міграційна служба Кіровоградської та Черкаської областей, пише Умань24.

Серед порушників – троє чоловіків і четверо жінок. Вони перевищили дозволений термін перебування в Україні, який згідно з безвізовим режимом становить 90 днів протягом 180 днів.

Рекомендуємо

За порушення міграційного законодавства іноземців оштрафували відповідно до ч. 2 ст. 203 КУпАП. Крім того, ухвалено рішення про їхнє примусове повернення до країни громадянства або третьої держави.

Іноземці зобов’язані самостійно залишити територію України протягом місяця. Загальний розмір штрафів перевищив 34 тисячі гривень.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів