Війна продовжує забирати життя українських захисників. Днями на Уманщині знову прощалися одразу з двома загиблими Героями, які віддали найдорожче за майбутнє України.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
На Монастирищині попрощалися з капітаном Василем Юрійовичем Бойченком, жителем села Княжа Криниця, який загинув на Курщині внаслідок влучання FPV дрону в автомобіль.

На Уманщині попрощаються зі старшим солдатом Павлом Ляшецьким, який загинув під час запеклих боїв з ворогом.
Прощання з Павлом Ляшецьким відбудеться у вівторок 17 вересня:
- о 10:00 – Вшанування Героя – «живий коридор» (вул. Небесної Сотні до повороту вул. В. Чорновола);
- об 11:00 – Прощання біля дому (м. Умань, вул. Кармелюка, 149).
Поховають Героя на кладовищі в с. Полянецьке.
Вічна Слава Героям!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




