У Золотоніському районі у баку зі сміттям виявили тіло немовляти.За підозрою у вбивстві своєї новонародженої дитини затримали місцеву жительку. Попередньо встановлено, що жінка після пологів завдала дитині тяжких ушкоджень, а потім залишила тіло на звалищі.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури, пише Умань24.
Як ми вже писали, на початку січня чоловік, який вивозить сміття, знайшов в одному із баків зі сміттям мертве немовля. Інцидент трапився у селі Білоусівка.
Як з’ясувало слідство, в січні 2025 року жінка народила здорову доношену дівчинку прямо в підсобному приміщенні магазину, де вона працювала продавчинею. Дитина була життєздатною та не мала вроджених вад, які могли б загрожувати її життю.
Одразу після народження жінка завдала немовляті закриту черепно-мозкову травму з крововиливами, що спричинило смерть дитини.
Тіло новонародженої знайшов місцевий мешканець на смітнику. Підозрювану взяли під домашній арешт. Наразі триває розслідування, а в межах кримінального провадження призначено судово-медичну експертизу.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




