В селі на Черкащині чоловік знайшов мертве немовля у смітнику: під підозрою 25 річна жінка

Вчора 8 січня 2025 року у селі Білоусівка Золотоніського району Черкаської області в сміттєвому баку знайшли мертве новонароджене немовля.

Про це повідомила речниця ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк, пише Умань24.

Поліція встановила, що матір’ю дитини є 25-річна жінка, яка не перебувала на медичному обліку під час вагітності. Як повідомляє речниця, жінка самостійно народила дитину, після чого поклала її в пакет і залишила у смітнику біля місцевого магазину.

Рекомендуємо

Працівник, який приїхав вивозити сміття, і знайшов тіло немовляти. Поліція Черкащини відкрила кримінальне провадження за статтею 117 КК України, що передбачає покарання за умисне вбивство новонародженої дитини матір’ю.

За словами Зої Вовк, триває досудове розслідування, в рамках якого призначено проведення низки експертиз. Санкція статті передбачає до п’яти років обмеження або позбавлення волі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів