Напередодні Нового року в Умані відбулося святкове привітання для родин військовослужбовців

У Реабілітаційному комплексі “Гармонія” пройшла зворушлива зустріч у теплій атмосфері. Родини захисників України привітав танцювальний колектив Vik Nik, подарувавши яскраві емоції та створивши чарівний новорічний настрій.

Про цю подію повідомила Уманська міська рада на своїй офіційній Facebook-сторінці, пише Умань24.

Серед гостей заходу була міська голова Ірина Плетньова, яка побажала всім здоров’я, наснаги та віри у світле майбутнє.  

Рекомендуємо

Святковий вечір прикрасила яскрава вистава з вишуканими костюмами, щирими емоціями та неповторною атмосферою. Кожен номер програми став символом вдячності та підтримки тим, хто щодня захищає мир і спокій.  

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів