На Золотоніщині викрили незаконний вилов риби на 120 тисяч гривень

У суботу, 29 листопада, інспектори спіймали браконьєра поблизу села Коробівка Золотоніського району.

За даними Державної екологічної інспекції Центрального округу, збитки від такого незаконного промислу оцінили майже у 120 тисяч гривень.

У сітках виявили справжній «мікс» риби: 61 краснопірку, трьох карасів, двох окунів, дві плоскирки, по одному сазану, щуці, плітці, лині та в’язю.

Поліцейські вилучили й рибу, і заборонені знаряддя — мисинові сітки.

Рекомендуємо

Також нагадуємо, що на Черкащині діє заборона вилову раків.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів