На Уманщині в селах вилучили та знищили сотні косинок для незаконного вилову риби

Сьогодні 16 січня Держекоінспекція повідомила про виявлення порушень у риболовлі на Уманщині.

В Уманському районі, у селах Синиця та Рижавка, зафіксували факти незаконного вилову риби. Порушників виявили на місцевих водоймах.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Центрального округу.

Як зазначають в інспекції, йдеться про ставки, які належать спілці, створеній громадами. Місцеві мешканці за власні кошти запускають у водойми рибу, щоб мати змогу ловити карася звичайною вудкою.

Рекомендуємо

Водночас треті особи здійснювали вилов риби забороненими знаряддями — косинками. Лов відбувався через лунки, зроблені на водоймах.

За результатами перевірки екологи вилучили 241 незаконне знаряддя лову. Усі косинки знищили відповідно до встановленого порядку.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів