В Уманському районі, у селах Синиця та Рижавка, зафіксували факти незаконного вилову риби. Порушників виявили на місцевих водоймах.
Про це повідомила Державна екологічна інспекція Центрального округу.
Як зазначають в інспекції, йдеться про ставки, які належать спілці, створеній громадами. Місцеві мешканці за власні кошти запускають у водойми рибу, щоб мати змогу ловити карася звичайною вудкою.
Водночас треті особи здійснювали вилов риби забороненими знаряддями — косинками. Лов відбувався через лунки, зроблені на водоймах.
За результатами перевірки екологи вилучили 241 незаконне знаряддя лову. Усі косинки знищили відповідно до встановленого порядку.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




