У Монастирищенській громаді запровадили карантин після підтвердження випадку сказу у собаки. Обмеження діятимуть одразу в кількох населених пунктах.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Монастирищенської міської ради.
У повідомленні зазначається, що лабораторно сказ у собаки з вулиці Героїв України в Монастирищі підтвердили у середу, 11 березня. Після цього неблагополучними пунктами оголосили кілька населених територій громади.
Карантин ввели у таких населених пунктах: Монастирище, с. Нове Місто, с. Летичівка, с. Аврамівка, а також у с. Кудин Ліс та прилеглих сільськогосподарських і мисливських угіддях.
Обмежувальні заходи діятимуть до 11 травня 2026 року. Водночас їх можуть продовжити, якщо цього вимагатиме епізоотична ситуація.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




