На Уманщині почали штрафувати паліїв сухостою

На Уманщині почали штрафувати паліїв сухостою.

Про це інформує ДСНС в Черкаській області, пише Умань24.

Представники ДСНС разом з поліцією здійснюють патрулювання територій Уманського району. Причина — виникнення пожеж через порушення заборони на випалювання сухостою, через що полум’я часто охоплює площі понад декілька гектарів.

Рекомендуємо

Під час профілактичного рейду в Паланській громаді було виявлено палія сухостою, на якого склали протокол за статтею 77-1 КУпАП.

Штраф за цією статтею складає від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто віз 3060 грн до 6120 грн.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів