В Уманському районі планують створити добровольче формування територіальної громади (ДФТГ).
Про це повідомили в Уманській міськраді, пише Умань24.
Очолить підрозділ підполковник Збройних Сил України, який із початку повномасштабного вторгнення захищав країну в складі Сухопутних військ і зазнав серйозних поранень. Для обміну досвідом уманські добровольці співпрацюватимуть із колегами з Черкаського району.
Рекомендуємо
Як зазначається, діяльність ДФТГ спрямована не лише на оборонні заходи, а й на підготовку громадян до національного спротиву та зміцнення безпеки регіону.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




