На Уманщині оголосили про створення добровольчого формування

В Уманському районі планують створити добровольче формування територіальної громади (ДФТГ).

Про це повідомили в Уманській міськраді, пише Умань24.

Очолить підрозділ підполковник Збройних Сил України, який із початку повномасштабного вторгнення захищав країну в складі Сухопутних військ і зазнав серйозних поранень. Для обміну досвідом уманські добровольці співпрацюватимуть із колегами з Черкаського району.

Рекомендуємо

Як зазначається, діяльність ДФТГ спрямована не лише на оборонні заходи, а й на підготовку громадян до національного спротиву та зміцнення безпеки регіону.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів