На Уманщині нетверезий водій збив мотоцикліста

На Уманщині днями сталася ДТП: нетверезий водій збив мотоцикліста.

Про це інформує ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.

Наразі відомо, що ДТП сталася 15 липня близько 21 години у селі Житники Уманського району.

Рекомендуємо

32-річний водій був у стані алкогольного сп’яніння (перевищував норму  10 раз), порушив ПДР і збив мотоцикл. Мотоцикліст отримав тілесні ушкодження й потрапив у лікарню.

Водія затримали й повідомили про підозру. За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за статтею 286 КК України.

Триває слідство.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів