На Черкащині знову погіршилася епідеміологічна ситуація і зросла кількість госпіталізованих

Сьогодні 18 травня Черкаській ЦКПХ повідомив, що в області фіксують зростання госпіталізацій через ГРВІ.

На Черкащині зафіксовано збільшення кількості ушпиталених із гострими респіраторними інфекціями на 0,8 %.

Як зазначається у дописі, загалом в області захворіли 3 972 особи. Це на 8,1 % менше, ніж тиждень тому. Половина всіх хворих — діти (55 %).

За період із 11 до 17 травня на коронавірусну хворобу захворіла одна особа, серед дітей випадків не зареєстрували.

Рекомендуємо

Найвищі показники захворюваності на ГРВІ відзначались у Золотоніському районі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів