На Черкащині у чоловіка знайшли гранату

У Черкаській області затримали чоловіка, який мав при собі гранату.

Про це повідомляють у пресслужбі поліції Черкаської області.

Відомо про те, що небайдужий громадянин на вулиці помітив підозрілого чоловіка. Ймовірно навіть той мав при собі гранату. За описом, який розповів чоловік зловмисника затримали. Ним виявився 42-річний канівчанина.

Рекомендуємо

У нього виявили гранату «РГО» та запал до неї. Правопорушника затримали та повідомили про підозру за частиною 1 статті 263 ККУ. Наразі він під домашнім арештом.

Канівчанину загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів