На Черкащині стрімко зростає кількість хворих на ГРВІ

На Черкащині стрімко зростає кількість хворих на ГРВІ.

Про це повідомляє Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України, пише Умань24.

Попри подовження канікул, в Умані та області продовжує збільшуватися кількість хворих на ГРВІ, зокрема на Covid-19.

Рекомендуємо

Майже половина хворих (45%) – діти.

Поки що показник захворюваності нижчий на 18,5% за епідеміологічний поріг, але за минулий тиждень кількість хворих збільшилася на 1,5%.

За період з 2 жовтня 2023 року по 14 січня 2024 року на Черкащині встигло захворіти понад 80 тисяч осіб, що на 16,5% більше, ніж у минулому періоді.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів