На Черкащині почалася епідемія грипу разом з Covid-19

На Черкащині почалася епідемія грипу разом з Covid-19.

Про це повідомляє Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб, пише Умань24.

Зараз в області показник захворюваності на 12,0% вище епідемічного порога. В Уманському районі один з найвищих показників захворюваності на грип та коронавірус в області.

Рекомендуємо

На сьогодні в області зафіксовано майже 6000 осіб, які захворіли на грип та ковід.

Цієї осені із 2 жовтня до 19 листопада  на ГРВІ перехворіли 38 347 осіб, що на 18,2% більше аналогічного періоду минулого року.

За останній тиждень в області захворіло понад 600 осіб.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів