На Черкащині чоловік продавав наркотики через меседжер

На Черкащині затримали торговця наркотичними речовинами.

Про це повідомляють у ГУ НП Черкаської області.

Відомо, що 39-річний мешканець області займався незаконним “бізнесом” на території міста. Він, після отримання замовлення через месенджер, розкладав згортки з наркотиками за певними адресами.

Рекомендуємо

6 березня зловмисника “спіймали на гарячому”. При собі чоловік мав 31 згорток із полімерного матеріалу, в яких знаходилась порошкоподібна гранульована речовина, ймовірно метадон.

Усе наявне було вилучено та доправлено на експертизу, а зловмисника взято під варту.

Йому загрожує позбавлення волі до 10 років з конфіскацією майна.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів