На Черкащині спіймали рибалку-браконьєра, який сітками наловив риби на 2,4 млн. гривень попри “нерестову заборону.
Про це повідомляє пресслужба Черкаського рибоохоронного патруля, пише Умань24.
Браконьєра затримали, коли він попри заборону вилову риби під час нересту, ловив її на Кременчуцькому водосховищі. Для цього він використовував сітки, якими виловив пона 57 кг риби.
Правоохоронці виявили 220 метрів сіток, якими рибалка встиг виловити такі породи риб як синець, плоскирка, плітка, карась, окунь, лящ, сазан, в’язь, щуку, товстолоба тощо. Експерти оцінили суму збитків, які завдав браконьєр, у 2,4 мільйона гривень.
За фактом незаконного вилову склали адміністративний протокол за статтею 85 Кодексу України про Адміністративні порушення.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




