На Чемпіонаті Черкаської області з боксу серед юніорів уманські спортсмени вибороли призові місця

На Чемпіонаті Черкаської області з боксу серед юніорів уманські спортсмени вибороли призові місця.

Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.

Золото здобули юніори Дар’я та Софія Лягоцькі, Тимофій Без’язичний, Тимофій Сидорук та Андрій Гресько.

Рекомендуємо

Срібло вибороли юніори Володимир Ковальський, Ярослав Мовчанюк, Тимофій Коваль та Владислав Гуцал.

Бронзу отримали Єгор Туман та Тимур Реута.

Тепер призери чемпіонату Черкащини поїдуть на Чемпіонат України, що пройде в м.Рівне з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року.

Пишаємося нашими спортсменами!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів