Міністерство енергетики активно заперечує повідомлення Нагорняка про відключення світла з листопада

Міністерство енергетики активно заперечує повідомлення Нагорняка про відключення світла з листопада.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України, пише Умань24.

Депутат ВР Сергій Нагорняк ще 7 жовтня опублікував пост на своїй сторінці у фейсбуці, а потім ще й підтвердив журналістам, що в Україні нестача генерації електроенергії і слід чекати вже з листопада відключення.

Рекомендуємо
Пост Нагорняка у фейсбуці
Пост Нагорняка у фейсбуці

З цього приводу, називаючи інформацію Нагорняка фейкам, Міністерство енергетики видало офіційне звернення, в якому категорично заперечує нестачу електрики та можливість відключень без критичної необхідності.

Громадянам доведеться почекати та подивитися, як ситуація розвиватиметься далі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів