Мер Умані та її команда поїхали до Ізраїлю

Через декілька місяців в Умань знову почнуть приїжджати хасиди на святкування Рош-га-Шана. Тому Ірина Плетньова та її команда поїхали до Ізраїля з робочим візитом.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Уманський міський голова Ірина Плетньова, її перший заступник Олег Ганіч та директор КП «Центр інвестицій та розвитку» Олена Климчук провели ряд зустрічей з міністрами, членами парламенту та представниками бізнесу.

Рекомендуємо

Обговорювали питання безпеки тих, хто попри війну все ж таки їде до України, питання співпраці та інвестування.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів