Київстар скасував абонплату за наступний період для своїх абонентів та виділив гроші на ЗСУ.
Про це повідомив Київстар, пише Умань24.
Як зазначив оператор, компанія нарешті визначилася з компенсацією для своїх абонентів і скасувала абонплату за наступний період. Тобто не зніматиметься оплата, яка мала знятися 22 грудня 2023 року та 1 січня 2024 року в залежності від тарифів та видув абонентів. Подробиці можна дізнатися тут.
Рекомендуємо
Також Київстар виділив 100 мільйонів на допомогу ЗСУ.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




