Київстар скасував абонплату за наступний період для своїх абонентів та виділив гроші на ЗСУ

Київстар скасував абонплату за наступний період для своїх абонентів та виділив гроші на ЗСУ.

Про це повідомив Київстар, пише Умань24.

Як зазначив оператор, компанія нарешті визначилася з компенсацією для своїх абонентів і скасувала абонплату за наступний період. Тобто не зніматиметься оплата, яка мала знятися 22 грудня 2023 року та 1 січня 2024 року в залежності від тарифів та видув абонентів. Подробиці можна дізнатися тут.

Рекомендуємо

Також Київстар виділив 100 мільйонів на допомогу ЗСУ.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів