Київстар почав роботу над відновленням 4G: сьогодні обіцяють відновити.
Про це повідомляє Київстар, пише Умань24.
Як повідомив оператор на своїх сторінках у соцмережах, повністю відновлено послугу голосового зв’язку та домашнього інтернету. Зараз понад 90% базових станцій стільникового зв’язку на території України вже працюють.
Фахівці вчора ввечорі почали відновлення мобільного інтернету 4G. За прогнозами фахівців до кінця п’ятниці вони планують відновити цю послугу.
Якщо у вас досі не працює зв’язок чи sim-карта не активна, потрібно перезавантажити смартфон чи ввімкнути та вимкнути режим “у літаку”.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




