Вночі сталася несправність на одному з енергооб’єктів Укренерго. Через це дефіцит енергії в системі збільшився. Протягом доби діятимуть чотири черги графіків відключень.
Про це інформує Укренерго, пише Умань24.
О 10:00 Укренерго наказало застосувати аварійні відключення в Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.
Рекомендуємо
Енергетики вже працюють над відновленням обладнання та його поверненням у роботу, повідомили в Укренерго.
Аварійні відключення означають, що світла може не бути до 20 годин на добу.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




