Криза в енергетиці набирає обертів: в Україні в частині областей застосовані графіки аварійних відключень

Вночі сталася несправність на одному з енергооб’єктів Укренерго. Через це дефіцит енергії в системі збільшився. Протягом доби діятимуть чотири черги графіків відключень.

Про це інформує Укренерго, пише Умань24.

О 10:00 Укренерго наказало застосувати аварійні відключення в Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Рекомендуємо

Енергетики вже працюють над відновленням обладнання та його поверненням у роботу,  повідомили в Укренерго.

Аварійні відключення означають, що світла може не бути до 20 годин на добу.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів