КП “Уманьводоканал” відновило подачу води на провулку Андрія Миронюка після аварійної ситуації

Водопостачання на провулку Андрія Миронюка в Умані було припинено через аварію, спричинену некоректно виданими технічними умовами під час будівництва магазину п’ять років тому. Це призвело до серйозних технічних проблем, які вимагали оперативного втручання комунальних служб.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Фахівці “Уманьводоканалу” протягом двох діб працювали над усуненням аварії, і в результаті мешканці отримали доступ до водопостачання.

Рекомендуємо

Завдяки професіоналізму та самовідданій роботі команди водоканалу проблему вдалося успішно ліквідувати.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів