В Умані через аварію на тепломагістралі тимчасово припинили подачу тепла до одного з будинків. Наразі комунальні служби проводять ремонтні роботи.
Про ситуацію повідомили в Уманській міській раді.
Без теплопостачання залишився будинок на вулиці Європейській, 31. За інформацією міськради, на місці пошкодження виконують заміну ділянки тепломагістралі.
Рекомендуємо
Подачу тепла відновлять одразу після завершення ремонтних робіт.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




