З початку 2025 року пацієнтів із критичними станами, такими як інфаркти, інсульти чи політравми, “швидка” доставлятиме не до найближчої лікарні, а до спеціалізованих закладів, здатних надати необхідну допомогу.
Про це інформує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише Умань24.
Таке рішення ухвалено для оптимізації маршрутизації та економії часу, що є вирішальним для тяжких пацієнтів. Зміни передбачені новим порядком роботи госпітальних округів, затвердженим Кабміном.
За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, нова логістика включає лікарні різного підпорядкування, зокрема відомі установи, як Інститут серця чи лікарня Феофанія. Це дозволить швидше й ефективніше допомагати хворим, зокрема тим, чиє лікування потребує сучасного обладнання.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




