На Уманщині чоловік викликав швидку, влаштував конфлікт і викрав сумку з ліками

У селі на Уманщині 4 червня місцевий житель двічі викликав швидку допомогу без реальної потреби. Під час другого виклику ситуація набула агресивного розвитку — чоловік посварився з медиками, викрав їхню сумку з медикаментами та забарикадувався у власному будинку.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Черкаській області, пише Умань24.

Вранці до поліції звернувся 40-річний мешканець з повідомленням про тілесні ушкодження. Однак медики не виявили у нього жодних травм, зате зафіксували ознаки алкогольного сп’яніння. На нього склали адміністративний протокол за неправдивий виклик екстрених служб.

Рекомендуємо

Уже пізніше цього ж дня чоловік знову викликав швидку. Під час повторного візиту медиків він поводився агресивно, вступив у суперечку, схопив сумку з медикаментами та зачинився вдома. Поліції вдалося переконати порушника відкрити двері й повернути викрадене, однак частина ліків була пошкоджена.

Слідчі кваліфікували дії чоловіка як хуліганство (ч. 1 ст. 296 КК України). Йому вже оголошено про підозру. За такі дії передбачено покарання — від штрафу до обмеження волі строком до п’яти років.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів