В Умані працівники муніципальної варти працюють над благоустроєм та слідкують за порядком у місті.
Про це повідомляють в Уманській міськраді.
Відтак, у період із 27 березня по 2 квітня 2023 року працівники розглянули 21 звернення, котрі були подані, як в усній так і письмовій формі. Окрім цього, було складено 7 протоколів по статті 152 КУпАП.
Інспекторами було проведено роз’яснювальну роботу з балансоутримувачами будинків щодо демонтажу табличок з старими назвами вулиць та заміною їх на нові. Варто також зазначити, що було здійснено рейд, який мав на меті запобігти утворенню стихійних сміттєзвалищ поруч із контейнерними майданчиками.
Додамо, що також з працівниками поліції та рятувальниками було проведено рейд по місту щодо запобігання спалення рослинності.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




