До Умані прибули евакуаційні екіпажі

В Уманську громаду вчора, 17 квітня, прибули евакуаційні екіпажі.

Про це стало відомо з релізу від Уманської міськради, пише Умань24.

Відомо, що вони приїхали від Благодійного фонду «Восток SOS» та привезли до громади внутрішньо-переміщених осіб.

Рекомендуємо

Слід зазначити, що найбільше серед ВПО – представників маломобільних груп населення. Їх усіх планують поселити на проживання у підрозділах Управління праці та соціального захисту населення для осіб похилого віку та з інвалідністю.

Наразі люди отримують належний огляд від медичних працівників.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів