В Уманську громаду вчора, 17 квітня, прибули евакуаційні екіпажі.
Про це стало відомо з релізу від Уманської міськради, пише Умань24.
Відомо, що вони приїхали від Благодійного фонду «Восток SOS» та привезли до громади внутрішньо-переміщених осіб.
Рекомендуємо
Слід зазначити, що найбільше серед ВПО – представників маломобільних груп населення. Їх усіх планують поселити на проживання у підрозділах Управління праці та соціального захисту населення для осіб похилого віку та з інвалідністю.
Наразі люди отримують належний огляд від медичних працівників.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




