Черкащина знову потерпає від браконьєрів: вони незаконно вирубують дерева.
Про це інформує Державна екологічна інспекція, пише Умань24.
Цього разу браконьєри вирубали дерева в одному з районів Черкащини, чим завдали збитків державі майже на 4 млн.грн.
Рекомендуємо
Злочинці вирубали 268 дерев у лісосмузі, що є порушенням ст. 67 ст. 68 Лісового кодексу України.
Екологи зафіксували вирубку та передали всі матеріали правоохоронцям. Триває слідство.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




