Черкащина знову потерпає від браконьєрів: вони незаконно вирубують дерева

Черкащина знову потерпає від браконьєрів: вони незаконно вирубують дерева.

Про це інформує Державна екологічна інспекція, пише Умань24.

Цього разу браконьєри вирубали дерева в одному з районів Черкащини, чим завдали збитків державі майже на 4 млн.грн.

Рекомендуємо

Злочинці вирубали 268 дерев у лісосмузі, що є порушенням ст. 67 ст. 68 Лісового кодексу України.

Екологи зафіксували вирубку та передали всі матеріали правоохоронцям. Триває слідство.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів