Черкащина заробила на хасидах щонайменш 18 млн. гривень тільки на туристичному зборі.
Про це повідомив голова Черкасівської ОВА, пише Умань24.
Підрахувати, скільки заробили містяни на паломниках-хасидах доволі складно, а от офіційний податок у вигляді туристичного збору вражає – 18 млн.грн.
Рекомендуємо
Цього року до міста приїхала рекордна кількість хасидів — понад 32 тисячі осіб, тому й прибуток місто та мешканці отримали відчутний.
Витрати на підготовку до їх приїзду та забезпечення безпеки під час святкування Рош га-Шана склали 800 тисяч грн.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




