Черкащина заробила на хасидах щонайменш 18 млн. гривень тільки на туристичному зборі

Черкащина заробила на хасидах щонайменш 18 млн. гривень тільки на туристичному зборі.

Про це повідомив голова Черкасівської ОВА, пише Умань24.

Підрахувати, скільки заробили містяни на паломниках-хасидах доволі складно, а от офіційний податок у вигляді туристичного збору вражає – 18 млн.грн.

Рекомендуємо

Цього року до міста приїхала рекордна кількість хасидів — понад 32 тисячі осіб, тому й прибуток місто та мешканці отримали відчутний.

Витрати на підготовку до їх приїзду та забезпечення безпеки під час святкування Рош га-Шана склали 800 тисяч грн.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів