Боксери з Черкащини здобули медалі на чемпіонаті України у Львові

Представники Черкаської області успішно виступили на чемпіонаті України з боксу U-23. У складі збірної регіону взяли участь 15 спортсменів.

Про це інформує відділення НОК у Черкаській області, пише Умань24.

За результатами поєдинків, бронзові нагороди вибороли Анастасія Желада з Умані та Діана Сюкало зі Звенигородки.

Рекомендуємо

У фіналі за “золото” виступатимуть:

  • Анастасія Коваленко (Умань);
  • Тетяна Довгаль (Черкаси, Багачеве);
  • Діана Петренко (Черкаси);
  • Аліна Кріт (Жашків).

Серед чоловіків у півфінальних поєдинках на ринг вийдуть:

  • Ігор Семончук;
  • Дмитро Колісніченко (Умань);
  • Кирил Матвєєв (Черкаси)

Пишаємося нашими спортсменами!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів