Відключено водопостачання в Умані у будинках на вул. Незалежності,83, вул. Залізнична (частково), вул. Незалежності (частково) через аварійно-ремонтні роботи, які виконуються РЕУ-3.
Про це інформує Уманьводоканал, пише Умань24.
Раніше водоканал планував закінчити ремонтні роботи о 14:00, але в процесі роботи сало зрозуміло, що ремонтні роботи затягнуться.
Тому було організовано підвіз технічної води. Біля будинку по вул. Незалежності, 83 буде стояти цистерна з технічною водою. Набрати воду можна з 12:00.
Якщо у вас є питання, можна вернутись до секретаря РЕУ-3 за телефоном +380 (4744) 3 75 44.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




