У Вінниці закінчився Чемпіонат України зі спортивної акробатики, де спортсменки з Умані завоювали золота, а чоловіки срібло та бронзу.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
Перші місця посіли Каріна Островська та Еліна Козачанська, Іван Осокін виборов срібло, а Дмитро Бердега, Артур Островський, Владислав Клімов та Єгор Ситник привезуть до Умані бронзу.
Рекомендуємо
Всі спортсмени є вихованцями Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.
Також почесну грамоту отримав Микола Лучко, заслужений тренер України, за підготовку переможців Чемпіонату України.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




