Аграрії Черкащини завершили посівну кампанію

На Черкащині завершено посівну кампанію й цього року акцент зроблено на соняшнику та сої.

Про це повідомляє Ігор Табурець, пише Умань24.

Посівна кампанія розпочалася с кінця березня, як тільки дозволив температурний режим. Планували висадити 443 тис. Га ярих зернових та зернобобових, а також 378 тис. Га засіяти технічними культурами.

Рекомендуємо

Результати посівної:

  • ярими зерновими та зернобобовими засіяно 445 тис. Га;
  • технічними культурами засіяно 383 тис. Га.

Також висадили овочі “борщового набору”. Найбільше висаджено картоплі – майже 53 тис. га.

Таким чином аграріям вдалося перевершити планові показники.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів