На Черкащині завершено посівну кампанію й цього року акцент зроблено на соняшнику та сої.
Про це повідомляє Ігор Табурець, пише Умань24.
Посівна кампанія розпочалася с кінця березня, як тільки дозволив температурний режим. Планували висадити 443 тис. Га ярих зернових та зернобобових, а також 378 тис. Га засіяти технічними культурами.
Рекомендуємо
Результати посівної:
- ярими зерновими та зернобобовими засіяно 445 тис. Га;
- технічними культурами засіяно 383 тис. Га.
Також висадили овочі “борщового набору”. Найбільше висаджено картоплі – майже 53 тис. га.
Таким чином аграріям вдалося перевершити планові показники.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




