На Уманщині розпочалися весняно-польові роботи в рамках підготовки до майбутнього врожаю 2025 року.
Про це повідомив начальник Уманської РВА Ігор Миклащук, пише Умань24.
Аграрії вже здійснили підживлення озимих зернових культур та озимого ріпаку, які цього року займають площу 68,2 тисячі гектарів.
Планується, що весняний посів сільськогосподарських культур охопить 160,2 тисячі гектарів.
Нагадаємо, що в Черкаській області також розпочалася посівна кампанія, зокрема, аграрії вже висіяли понад тисячу гектарів ячменю та гороху.
Цього року в області передбачається засіяти 406 тисяч гектарів ярих зернових і зернобобових культур, 418 тисяч гектарів технічних культур, а також 76 тисяч гектарів для картоплі та овочів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




